50 میلیون نفر قربانی اهداف گروهی مخفی
دوشنبه 5 اردیبهشت‌ماه سال 1390

50 میلیون نفر قربانی اهداف گروهی مخفی
در جهان گروه های مخفی زیادی وجود دارد که هر کدام هدفی را دنبال می کنند.اما مهمترین آن ها گروهی است که هدفش  بزرگتر از آن چیزی است که ما فکرش را می کنیم.تمام جنگها،انقلاب ها، حملات تروریستی .....

در جهان گروه های مخفی زیادی وجود دارد که هر کدام هدفی را دنبال می کنند.اما مهمترین آن ها گروهی است که هدفش  بزرگتر از آن چیزی است که ما فکرش را می کنیم.تمام جنگها،انقلاب ها، حملات تروریستی و هرچیزی که در اطراف ما رخ می دهد، از برنامه های این گروه است.این گروه فرا ماسونری(freemasonry) نام دارد.بحث پیرامون این گروه آن قدر گسترده و پیچیده است که در این پست نمی گنجد.

برای درک بهتر مطالبی که در ادامه می آید بهتر است مطالعه ای درباره این گروه انجام دهید.

شاید باورش سخت باشد که جنگ جهانی دوم و تمام حوادثی که در آن رخ داد از مهمترین اقدامات این گروه بود.مدارک زیادی وجود دارد که این فرضیه را اثبات و نقض می کند.

ماسون بسیار نماد گرا هستند و از نماد های خود در برنامه ریزی هایشان استفاده می کنند.اعداد از مهمترین نماد های ماسون ها می باشد.9،11،13، و مضرب های 11 مانند 33 اعدادی هستند که بسیاری از حوادث رخ داده در جهان به آن مربوط می شوند.مانند حادثه ی 11 سپتامبر.این حمله ی تروریستی در روز یازدهم از ماه نهم اتفاق افتاد.

همان طور گفته شد بسیاری از حوادثی که در اطراف ما رخ می دهد از اقدامات این گروه است.اما یک سوال مهم پیش می آید.و آن این است که این گروه از چنین جنگی چه نفعی می برد؟

همه ی ما می دانیم که هیتلر در پاکسازی ن‍ژاد خود یهودی ها را هدف قرار داد.اما چرا یهودی ها؟چرا با اینکه مسلمان ها از صد ها سال پیش رابطه ی خوبی با اروپا نداشتند هدف هیتلر نبودند؟

کتاب نبرد من اثر آدولف هیتلر، کتابی با محتوای ضد یهودی و ضد ماسونی است.هیتلر بارها در کتاب خود به اقدامات ماسون های اشاره می کند.به عنوان مثال در قسمتی از این کتاب آمده است:((آنان(یهودی ها) با گرفتن پول های گزافی که از یک کمیته ی مخفی در یافت می کردند،کاری به جز خراب کاری و فریب دادن کارگران نداشتند.))

در این گفته به وضوح به گروهی مخفی و اقدامات آن اشاره می کند.در انتهای این گفته به کارگران اشاره می شود.چرا؟ دهه های اول قرن بسیتم،دوران شکوفایی جنبش های سوسیالیستی و مارکسیستی بود.جنبش هایی که دنباله روی تفکر کارل مارکس بودند.کارل مارکس خود یک ماسون بود.

در جایی دیگر از کتاب نبرد من آمده است:(( در دو به هم زنی و ایجاد اختلاف و یکی را علیه دیگری تحریک کردن استاد بودند.)).این گفته به خوبی می تواند ثابت کند که هیتلر یک ضد ماسون تمام عیار بوده است.اما دلایلی نیز وجود دارد که می تواند این گفته را نقض کند.

همان طور که گفته شد ماسون ها بسیار نماد گرا هستند و اعداد از مهمترین نماد های آنان است.اگر کمی به اعداد موجود در دوران قبل از جنگ جهانی دوم و حتی در طول آن نگاه کنیم به حوادث مهمی می رسیم که به بررسی آن می پردازیم.

-         جنگ جهانی اول در تاریخ 11 نوامبر به پایان رسید.

-         در 11 ‍ژانویه ی 1923 منطقه ی صنعتی روهر آلمان توسط ارتش فرانسه اشغال شد.

-         در 16 سپتامبر(ماه نهم) هیتلر به عنوان عضو 55(مضرب 11) به حزب کارگران آلمان می پیوندد.

-         در 11 نوامبر(تاریخی که جنگ جهانی دوم به پایان رسید)1923 هیتلر به خاطر شرکت در شورش بازداشت و به زندان محکوم می شود.

-         در سال 1933 هیتلر به عنوان صدر اعظم آلمان انتخاب می شود.

-         1 سپتامبر(ماه نهم)جنگ جهانی دوم آغاز می شود.

-         22 ژوئن آلمان به اتحاد جماهیر شوروی حمله می کند.

-         11 دسامبر آلمان به ایالات متحده اعلان جنگ می دهد.

-         در 6 اوت 1945 اولین بمب اتمی در مدار 33 درجه و در زمان سی و سومین رئیس جمهور آمریکا(ترومن) در شهر هیروشیما منفجر می شود.

اعداد مقدس ماسونی به خوبی در بالا مشخص است.9،11 و مضرب های 11.

یک نکته:انتخاب مدار 33 درجه به این دلیل است که منطقه ی اورشلیم در این مدار قرار دارد.

حال باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا یهودی ها هدف اصلی هیتلر بودند؟

یهودیانی زیادی در طول حکومت نازی های کشته شدند.(البته نه به اندازه ای که خودشان اعلام کرده اند.) بعد از سقوط حکومت رایش سوم،عده ی زیادی از یهودیان به سرزمین فلسطین مهاجرت کردند.این همان هدفی بود که ماسون ها دنبالش بودند.تاسیس کشور اسرائیل برای برقراری نظم نوین جهانی.

بنیان گزاران فراماسونری یهودیان بودند.اما فراماسونری دین یهود نیست و همه ی یهودیان ماسون نیستند.

در آینده به بررسی بیشتر این موضوع می پردازیم.در صورتی که اطلاعات مرتبط با این موضوع دارید خوشحال می شویم که آن را در اختیار ما قرار دهید.

ارسال شده توسط irnali در ساعت 03:02 ب.ظ ا نظر شما (12)
آخرین مطالب ارسالی
 » موفقترین خلبان لوفت وافه و جنگ جهانی دوم
 » پوسترهای تبلیغاتی انگلستان در جنگ جهانی دوم
 » 50 میلیون نفر قربانی اهداف گروهی مخفی
 » (به زودی)
 » پروژه ی فوق سری هیتلر
 » آیین نامه ی انظباطی و کیفری برای اردوگاه زندانیان
 » یک سلاح مرگبار
 » داخائو
 » تاثیر تبلیغات نازی ها
 » مستندی کوتاه از چند سرباز آمریکایی که در جنگ حضور داشتند
 » تاثیر تبلیغات نازی ها
 » تاثیر تبلیغات نازی ها
 » در باره ی کامیکازه.سامورایی پرنده
 » سرود ملی آلمان نازی
 » فیلمی از جبهه ی ژاپن
صفحات وبلاگ
???? ????
?????? ???? ??????